این ما هستیم - سنگلد

Germand Brand Award Nominee

شرکت سنگلد جی ام بی اچ، یک تولید کننده بین المللی محصولات نوین و هوشمند روشنایی است. ما بیش از ۲۰ سال تجربه در صنعت روشنایی داریم. به لطف وجود طراحان و توسعه دهندگانمان در آلمان، ایالات متحده و چین و با دارا بودن بیش از ۲۰۰ حق ثبت اختراع، ما از تمامی تولید کنندگان محصولات سنتی روشنایی متمایز هستیم. هدف ما تاثیر گذاری و الهام بخشی بر انسان‌ها از طریق محصولاتمان می‌باشد.

اسنپ

سنگلد اسنپ ترکیبی از یک دوربین آی-پی و یک لامپ کم مصرف ال-ای-دی می‌باشد و به شما یک دید کامل و زنده در طول یا شب ارائه می‌دهد. در طول روز یا شب، سنگلد اسنپ، هر حرکتی را تشخیص ‌داده و به شما پیغام می‌دهد. بدون نیاز به سوراخ کردن یا سیم کشی

بیشتر بدانید...

المنت

شما می‌توانید سنگلد المنت خود را از منزل یا از هر جای دیگری کنترل کنید. می‌توانید خانه خود را روشن نمایید و وانمود کنید که در منزل هستید. از بین تمامی سناریو‌های نورپردازی ممکن، حالتی را که دوست دارید انتخاب نمایید.

بیشتر بدانید...

بدون هیچ دردسری، آنلاین سفارش دهید

لامپ‌ ال-ای-دی + اسپیکر بدون سیم جی بی ال، لامپ‌ ال-ای-دی + چراغ موقعیت‌های اورژانسی، لامپ‌ ال-ای-دی + دوربین آی-پی امنیتی، و خیلی بیشتر - اینجا شما ‌می‌توانید بدون هیچ دردسری، آنلاین سفارش دهید.

فروشگاه

محصولات ما از فروشگاه‌های زیر نیز قابل خریداری می‌باشند.


Digikala electrocity electrocity